VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA

VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA ► REPRODUKCE JAKÉHOKOLI UŽITÍ OBSAHU TOHOTO BLOGU , V CELKU , ANI V ČÁSTI ( JAK V GRAFICKÉ, TAK TEXTOVÉ , ČI JINÉ PODOBĚ ) , POKUD NENÍ UVEDENO JINAK, JE ZAKÁZÁNO, BEZ PŘEDCHOZÍHO, PÍSEMNÉHO SOUHLASU AUTORA. DĚKUJI VÁM ZA RESPEKTOVÁNÍ !

► podzimní
PODZIMNÍ  PROCHÁZKA  Každé zvířátko, které přijmeme do svého života se pro nás a naše blízké stane velmi důležitým. Dokáže rozdávat vše, co my lidé nedokážeme, nebo nás nikdo nenaučil . Neustálý projev pozornosti, naprostou důvěru spojenou s láskou a radost z pouhé naší přítomnosti. Náš Rikynek si tě zamiloval od první chvíle, co jsi překročil práh DOMOVA , nic na tom, že už je to dědeček, který potřebuje svůj klid - nehnul se od tebe ani na krok, kam jsi ťapal ty, ťapal i Riky. Střežil tě jako oko v hlavě od plyneček , dokázal s tebou  naprosto nevázaně dovádět i odpočívat , stal se pro tebe nerozlučným kamarádem. Riky  , ten maličký, miniaturrní černo-bílý pejsek , je velmi tolerantní společník s obdivuhodným kladným charakterem  , lásku nám všem , vracel  stonásobně! V tom malém tělíčku sídlí  obrovitánské srdíčko . Vím, že děti , kteří žijí se zvířátky  , dostávají do vínku mnohem více , než děti, bez zájmů a koníčků a i když jsi teprve 2 letý chlapeček, už nyní pozoruji a věřím , že z Tebe vyroste zodpovědný člověk s láskou k přírodě a všemu živému …. july-c , děkuji za nominaci mé stránky  na GSO  :  #  18


K vytvoření stránky jsem použila níže uvedený kit + template od  Eudora Designs


BROWN IVORY KIT BY LE PETIT SCRAP V případě zájmu, k dispozici ZDE:


FREEBIE OD MAYASA: Obrázek  je  klikací5 komentářů:

Lowell řekl(a)...

He is a very lucky boy to have a dog that loves him. A dog like that is food for the soul, a companion for the heart, a mentor for the mind.

Beautiful post!

Eloisa (Heloise) řekl(a)...

Son una auténtica maravilla. Un abrazo.

Everson Russo řekl(a)...

Uma excelente tarde pra ti minha amiga querida....beijo e flores.

mayasa řekl(a)...

your page is so wonderful!!!
and thank you so much for your link to my qp:it'so nice from you

jimmy manss řekl(a)...

love your blog x

Søgemaskineoptimering