VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA

VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA ► REPRODUKCE JAKÉHOKOLI UŽITÍ OBSAHU TOHOTO BLOGU , V CELKU , ANI V ČÁSTI ( JAK V GRAFICKÉ, TAK TEXTOVÉ , ČI JINÉ PODOBĚ ) , POKUD NENÍ UVEDENO JINAK, JE ZAKÁZÁNO, BEZ PŘEDCHOZÍHO, PÍSEMNÉHO SOUHLASU AUTORA. DĚKUJI VÁM ZA RESPEKTOVÁNÍ !

► fotbalRELAX  -  FOTBAL
( báseň, kterou píší kluci nohama  ) 
Text: 

Pohyb je velmi důležitý, někdo dokáže denně uběhnout několik kilometrů, jiný zvedá činky neskutečné váhy a mnoho z nás považuje za vrchol své sportovní kariéry, když si třeba v autobuse, v metru či tramvaji nesedne a chvilku jen tak postojí… Prostě není sport, jako sport.

„V životě nikdy nic nevyhraješ, pokud nepřekonáš překážky, na které narazíš. Nevyhýbej se jim. Neobcházej je. Překonej je.“ Cristiano Ronaldo

Fotbal (z anglického football, foot=noha,ball=míč), též kopaná, je kolektivní míčová hra, která je nejpopulárnějším kolektivním sportem na světě.

Fotbal je skutečná hra  odehrávající  se v reálném životě.Fotbal  je nevypočitatelný, zábavný, nudný, úchvatný, strhující – a tak můžeme pokračovat dál – fotbal je báseň, kterou píšou kluci nohama.Fotbal stejně jako život umí být plný překvapení, paradoxů a neopakovatelných situací, o kterých nás ostatně mohou přesvědčit vyobrazené fotografie : ) 


Dida1357, sweetie, thank you very much for GSO.Credit: 

1 komentář:

jagbir řekl(a)...

Usually, I never comment on blogs but your article is so convincing that I never stop myself to say something about it. You’re doing a great job Man. Best article I have ever read

Keep it up!