VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA

VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA ► REPRODUKCE JAKÉHOKOLI UŽITÍ OBSAHU TOHOTO BLOGU , V CELKU , ANI V ČÁSTI ( JAK V GRAFICKÉ, TAK TEXTOVÉ , ČI JINÉ PODOBĚ ) , POKUD NENÍ UVEDENO JINAK, JE ZAKÁZÁNO, BEZ PŘEDCHOZÍHO, PÍSEMNÉHO SOUHLASU AUTORA. DĚKUJI VÁM ZA RESPEKTOVÁNÍ !

► čtyřkolka , je to paráda
JE TO PARÁDA


Děkuji Dida1357 za nominaci mé stránky na GSO : #21
Standa, po Tvém neustálém okukování čtyř kol u motorky a konstatováním  o čtyřkolce, HUSTÝÝÝÝ . ) ,  Ti nabídl pohodovou , vyhlídkovou jízdu krásným okolím Jesence. Aby Tvůj nevšední zážitek z jízdy byl bezpečný, musel jsi být chráněn alespoň přilbou, tu Ti zapůjčil strejda Pepa, ale jelikož Ti  přilba byla velká a stále Ti padala do obličeje, musel jsi mít pod ní i pletenou čepku :) … Nyní už ochráněn, natěšen a s adrenalinem v žilách  jsi mohl sjíždět , pod vedením, zručností a pohotovostí  Standy , okolí půvabné vesničky . Jízda na tomto silném stroji , stabilita čtyř kol, řev motoru a zvířený prach, byl pro Tebe tím pravým, nefalšovaným zážitkem !!!    


Čtyřkolka je malé motorové vozidlo obdobné motocyklu se čtyřmi koly . Je určena pro jízdu v terénu, kde má díky menším rozměrům a hmotnosti lepší průchodnost než terénní automobil, a oproti terénnímu motocyklu je méně náročná na jezdce a umožňuje přepravu nevelkého nákladu. Přestože je čtyřkolka vyvinuta a určena pro jízdu v terénu, často se díky módní vlně objevuje i na silnici, pokud splňuje homologaci. Na silnici však čtyřkolka spojuje nevýhody motocyklu (vystavení jezdce nepřízni počasí, malá pasivní bezpečnost ,  tj. ochrana jezdce při nehodě, malá užitná hodnota) s nevýhodami osobního automobilu (dvě stopy, nemožnost předjet kolonu stojících automobilů). Z hlediska bezpečnosti je však jezdec čtyřkolky ochráněn při nehodě lépe nežli na motorce.


Credit: TEMPLATE -  Butterflies and Bluebells,NO6 23 

Žádné komentáře: