VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA

VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA ► REPRODUKCE JAKÉHOKOLI UŽITÍ OBSAHU TOHOTO BLOGU , V CELKU , ANI V ČÁSTI ( JAK V GRAFICKÉ, TAK TEXTOVÉ , ČI JINÉ PODOBĚ ) , POKUD NENÍ UVEDENO JINAK, JE ZAKÁZÁNO, BEZ PŘEDCHOZÍHO, PÍSEMNÉHO SOUHLASU AUTORA. DĚKUJI VÁM ZA RESPEKTOVÁNÍ !

► Riky - chihuahua

RIKY 
( NIKDY NA TEBE NEZAPOMENEME ! ) 


Čivava dlouhosrstá
Čivava je považována za nejmenšího čistokrevného pejska na světě. Svým jménem nese název největšího státu Mexika – Chihuahua.
Čivava je rodinný pes. K celé rodině přilne velmi silným poutem. Je inteligentní s roztomilým, přítulným a přátelským chováním. Je to velmi vhodný, společenský psíček  i do nejmenšího bytu. Hodí se i pro začátečníky. Je klidný, nebojácný ,bystrý, zvědavý a pozorný, má rád individuální péči a komunikaci se svým majitelem. Nejvíce na světě milují fyzický kontakt s páníčkem, nejlépe se cítí v blízkosti jejich srdce, čili v náručí ! Tento psík je velmi hravý a má rád děti, ale hodí se spíše k dětem odrostlejším, které pochopí, jak se k němu mají chovat a které mu neublíží. Nehodí se příliš do rušných, mnohočlenných rodin s malými dětmi, kde jim pro jejich malé rozměry a určitou křehkost, hrozí nebezpečí. S ostatními domácími zvířaty vychází velmi dobře. Co se čivava naučí, už nikdy nezapomene! Děkuji Dida 1357 za nominaci mé stránky na GSO : #45Credit: Sahlin studio_template 3


7 komentářů:

Bob Bushell řekl(a)...

He is really nice; have a great Christmas and New Year.

Lowell řekl(a)...

A beautiful tribute for a beautiful dog. There's nothing like having a loving dog. We lost our Golden Retriever 2 1/2 years ago and I still think of her most every day. She was very much a real member of the family!

Our very best to you and your family for this holiday season and we wish you a happy, healthy and prosperous New Year!

Marcela Gmd řekl(a)...

❊..(
✿.(,)
❊|::::|.☆¸.¤ª“˜¨
✿|::::|)/¸.¤ª“˜¨˜“¨
❊|::¸.¤ª“˜¨¨˜“¨
✿%¤ª“˜¨¨ᴳᴼᴼᴰ
❊#ª“˜¨ ᴺᴵᴳᴴᵀ﹗
Feliz Navidad y Próspero Año Nuevo 2014!!!
Besos desde España, Marcela♥

Rebecca Rosenbaum řekl(a)...

hola Harlequin,

Mi corazón quiere expresar sencillamente las gracias por la compañía que me has brindado este año, porque me has dado ese sentimiento tan complicado de amor y amistad.
Es difícil explicarte con palabras lo contenta que me has hecho a lo largo de este tiempo en este espacio.
Aprovecho esta hermosa oportunidad del año para enviarte un saludo que se pueda convertir en algo maravilloso. No sabes cuánto te agradezco por haber estado conmigo aquí, me alegraste la vida, me haces muy bien.

Fuiste una flor, una sonrisa, una alegría, una gota de felicidad.

Hago votos porque en el año 2014 podamos continuar juntos de nuevo y sea para ti un éxito completo en todos los ámbitos
Paz
Amor
Y todos los demás buenos sentimientos.un fuerte abrazo^^

Lowell řekl(a)...

Merry Christmas, my friend!

Giancarlo řekl(a)...

Metti la mano sinistra sulla spalla destra e la mano destra sulla spalla sinistra.
Hai appena ricevuto un abbraccio a distanza. Buon 2014.

LIVC řekl(a)...

¡Qué lindo perrito!