VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA

VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA ► REPRODUKCE JAKÉHOKOLI UŽITÍ OBSAHU TOHOTO BLOGU , V CELKU , ANI V ČÁSTI ( JAK V GRAFICKÉ, TAK TEXTOVÉ , ČI JINÉ PODOBĚ ) , POKUD NENÍ UVEDENO JINAK, JE ZAKÁZÁNO, BEZ PŘEDCHOZÍHO, PÍSEMNÉHO SOUHLASU AUTORA. DĚKUJI VÁM ZA RESPEKTOVÁNÍ !

► Čiky ČIKY NA LOVU .)
( 2. měsíce ) 
text : 
Kdo si hraje, nezlobí…Hra je jednou z nejdůležitějších aktivit všech koček. Při hrách zlepšuje mňauk svoji tělesnou kondici a koordinaci pohybů, což jsou dovednosti velmi důležité pro budoucí život . Čiky si při svých hrách velmi oblíbila myší smečku , dokáže si s těmito, několika centimetrovými  hlodavci  hrát neskutečně dlouho! Různě si je přehazuje , zakusuje, poskakuje kolem nich, postrkuje je , dokonce i na ně číhá za rohem a útokem po nich skáče , jako by se jednalo o živé myši! . .Pro dnešek už má naše koťátko naloveno, tak může jít odpočívat !
kredit : 
A. Aspens _Project 2011 Template 8B

2 komentáře:

Lowell řekl(a)...

Oh my goodness! What a cutie! And I had to laugh because we just brought home twin kittens--sisters who are now proceeding to tear around our house knocking stuff on the floor while chasing little fake mice and having a great time.

Always nice to hear from you and to be able to share your beautiful posts!

Anonymní řekl(a)...

!Qué simpáticos, me encantó!
Te dejo un fuerte abrazo, buen fin de semana!