VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA

VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA ► REPRODUKCE JAKÉHOKOLI UŽITÍ OBSAHU TOHOTO BLOGU , V CELKU , ANI V ČÁSTI ( JAK V GRAFICKÉ, TAK TEXTOVÉ , ČI JINÉ PODOBĚ ) , POKUD NENÍ UVEDENO JINAK, JE ZAKÁZÁNO, BEZ PŘEDCHOZÍHO, PÍSEMNÉHO SOUHLASU AUTORA. DĚKUJI VÁM ZA RESPEKTOVÁNÍ !

► goth GOTH ( z roku 2009 ) 


Text ze stránky  : 

Goth to je způsob života, způsob myšlení, cítění, hudby, umění, oblékání, líčení... 

příznačným rysem je  fascinace temnotou , touha po romantice, a uznávání "temné estetiky"Zkrátka a dobře, je to temnota, která je všude kolem a goth dokáže z této temnoty udělat něco naprosto fascinujícího a krásného. Je to způsob nalezení krásy v tom, co ostatní považují za strašné. A nepotlačování temnoty v sobě, kterou máme vrozenou."

je kladen velmi silný důraz na individualitu a samostatné myšlení. Každý goth má proto svůj vlastní styl oblékání, svoji víru, své názory, svou oblíbenou hudbu a vlastní zájmy. Odmítají stádovost.Goths jsou individualisté s uměleckými sklony, kladou důraz na sebevyjádření  a kreativitu.

Děkuji Dida1357 za nominaci mé stránky na GSO : #66


K vytvoření stránky jsem použila níže uvedený kit od Le petit scrap  + Template 114-page3, c. schneider + mask od clara scraps
BLUE GOTH
V případě zájmu k dispozici  ZDE : 

2 komentáře:

Anonymní řekl(a)...

me fascina todo lo gótico y lo relativo a la parte oscura, tus láminas son estupendas!
Te dejo un abrazo, buena jornada!

Lowell řekl(a)...

Greetings, my beautiful friend! I've never been a big fan of goth, but you've explained it in a way I haven't heard before and you've made it look quite beautiful!

Hope that all is well with you and I want to wish you a wonderful weekend!