VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA

VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA ► REPRODUKCE JAKÉHOKOLI UŽITÍ OBSAHU TOHOTO BLOGU , V CELKU , ANI V ČÁSTI ( JAK V GRAFICKÉ, TAK TEXTOVÉ , ČI JINÉ PODOBĚ ) , POKUD NENÍ UVEDENO JINAK, JE ZAKÁZÁNO, BEZ PŘEDCHOZÍHO, PÍSEMNÉHO SOUHLASU AUTORA. DĚKUJI VÁM ZA RESPEKTOVÁNÍ !

► první ulovená myš : )


PRVNÍ ULOVENÁ MYŠ : ) KLIK NA FOTOGRAFII = ZVĚTŠENÍ 


NAŠE ČIKY

Hlavním důvodem lovu kočky je především potěšení. Kočka loví podle svého pudu – řídí se instinkty . Kočka, která dostává dostatek potravy, myš uloví, zakousne a přinese domů svému páníčkovi. Ten ji totiž krmí a tak mu to chce oplatit. Přinést myš páníčkovi, je od kočky projevem náklonnosti! Kořistí Čikytky se stala malá , bílo-černá , šitá myška! Čiky měla z  úlovku radost, poskakovala kolem něho a hrála si s myší, než ji  definitivně zakousla : ) . Techniku lovu dědí kočky od svých divokých předků.  Rádi bychom viděli předky Čiky při lovu ! Proč ? Pozorování hrátek Čiky a myšky , je jako sledovat úspěšný kreslený seriál Tom a Jerry – věčný boj kočky a myši.Pozorování těchto hrátek je lepší než televize. Naskytlo se nám , sledovat tento seriál v živém provedení! : )
K vytvoření stránky jsem použila: Yin, template 258 + A. Aspens ,Brush11

5 komentářů:

Leovi řekl(a)...

Fun and lovely photos, this kitten is very tender.

Lowell řekl(a)...

So cute and so true. We had a number of cats that would catch mice or something else and bring it for us to see - usually leaving by the door.

What a sweet little kitten. Is it yours?

I have a poetry blog also and a few years ago I wrote a poem about a cat and mouse. You might enjoy it. Here's the link:

http://jacobsconfectionary.blogspot.com/2008/03/game-of-cat-and-mouse.html

Lowell řekl(a)...

Thank you! It's a silly poem but it's one of my favorites!

I've always like cats (and kittens) but dogs are special and Tom will love a dog. You're a good mom!

Antonio Machado řekl(a)...

Excellent photo mosaic.
It is very rewarding to see the work carried out so differently from what we are used to seeing.
A big hug

Catherine řekl(a)...

Sweet kitty!
xo Catherine