VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA

VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA ► REPRODUKCE JAKÉHOKOLI UŽITÍ OBSAHU TOHOTO BLOGU , V CELKU , ANI V ČÁSTI ( JAK V GRAFICKÉ, TAK TEXTOVÉ , ČI JINÉ PODOBĚ ) , POKUD NENÍ UVEDENO JINAK, JE ZAKÁZÁNO, BEZ PŘEDCHOZÍHO, PÍSEMNÉHO SOUHLASU AUTORA. DĚKUJI VÁM ZA RESPEKTOVÁNÍ !

► Čiky


ČIKYDěkuji Dida1357 za nominaci mé stránky na GSO #98
http://www.digishoptalk.com/boards/showthread.php?t=313155&page=10


Naše kočička , plemene Ragdoll se narodila 26.6. 2012. Ve stejný den se jí narodily ještě 3 sestřičky. … Čiky -  toto jméno vymyslel Tomášek , dal nám na výběr mezi dvěma jmény – Čiky a Mingi. Zřejmě se tato dvě jména dobře odvozovala od volání na kočičku - čiči a mici . Jelikož se jméno Čiky při zavolání lépe vyslovovalo, jednoznačně zvítězilo ! . Čikytka se k nám domů dostala ve věku  dvou měsíců , bylo to takové malilinkaté krásné bílé klubíčko se světlými šedými znaky  . Koťata Ragdoll se rodí celá bílá a až po pár dnech se začínají vybarvovat.A  protože barva těla ragdollů tmavne s přibývajícím věkem a barevný vývoj je ukončen až ve stáří 4 let, má nyní naše bílé klubíčko, v 5 ti měsících celkem zřetelnější  rysy a čím dál více se začíná barevností podobat svému dědečkovi ! 


K vytvoření stránky jsem použila níže uvedený kit od Le petit scrap + template wendyp_SL_part2


A CHRISTMAS GOLD
V případě zájmu k dispozici  ZDE:


4 komentáře:

Steve Finnell řekl(a)...

you are invited to follow my blog

covnitkepr1 řekl(a)...

I write and maintain a blog which I have entitled “Accordingtothebook” and I’d like to invite you to follow it. I’m your newest follower.

Everson Russo řekl(a)...

Have a nice weekend,,,,kisses...

Ricardo Miñana řekl(a)...

Hola guapa, muy bonitas las imagenes
gracias por compartir.
ya llegan estas fechas tan entrañables deseo que la paz y la ilusión llamen a la puerta
de tu hogar, que las disfrutes.
un abrazo.