VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA

VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA ► REPRODUKCE JAKÉHOKOLI UŽITÍ OBSAHU TOHOTO BLOGU , V CELKU , ANI V ČÁSTI ( JAK V GRAFICKÉ, TAK TEXTOVÉ , ČI JINÉ PODOBĚ ) , POKUD NENÍ UVEDENO JINAK, JE ZAKÁZÁNO, BEZ PŘEDCHOZÍHO, PÍSEMNÉHO SOUHLASU AUTORA. DĚKUJI VÁM ZA RESPEKTOVÁNÍ !

► papoušek KakaduKAKADU  ŽLUTOČELATÝ 

Cituji : 
Délka Těla do 50 cM,  délka života je 40 – 80  leT. Kakadu žlutočelatý je převážně bílý, má pouze tenkou chocholku, skvrnu u uší a spodní stranu křídel a ocasu světle žlutou. Zobák je šedočerný a nohy šedé. Rozdíl mezi oběma pohlavími je patrný jen na barvě oční duhovky. U samečků je černá, u samiček červenohnědá. Chocholka na hlavě kakadu žlutočelatého umožňuje odhadnout jeho momentální náladu. Chocholku vztyčí tehdy, když se něčeho bojí nebo je agresivně naladěn…… dokáže napodobovat lidskou řeč.
dida1357 , děkuji za nominaci mé stránky  na GSO  :  # 61
http://www.digishoptalk.com/boards/showthread.php?t=302874&page=7http://www.digishoptalk.com/boards/showthread.php?t=302874&page=7
K vytvoření stránky  jsem použila níže uvedený kit  Spring Music od  Le petit scrap + obrázek papouška jsem si vypújčila od Stelly http://antique-passion.blogspot.com/search/label/animaleshttp://antique-passion.blogspot.com/search/label/animales
SPRING MUSIC BY LE PETIT SCRAP 


V případě zájmu, k dispozici ZDE:FREEBIE :  Obrázky jsou klikací OD LALA DIGISCRAP

OD MAYASA3 komentáře:

L & L řekl(a)...

Greetings Harlequin! It was nice to hear from you and to read your kind words. You always have nice things to say! And that is much appreciated!

I'm taking a break from blogging for awhile. But I'll be back at some time. I'm still published a few photos at L & L Photography II on the Photo Showcase page. (http://landlphotography2.weebly.com)

This is a beautiful post. I'm a songwriter and play piano and guitar a little bit, but love music and have written over 200 songs. One of my songs made it to #10 on the Top Fifty Country Music Radio back in 1998. It's called "Too Good To Be Blue."

Hope all is well with you and your family!

Eloisa (Heloise) řekl(a)...

Hola Harlequín, que imágenes mas graciosas, me encantan todas y me alegra verte de nuevo. Un abrazo.

Ritttus řekl(a)...

Amazing page!!!