VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA

VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA ► REPRODUKCE JAKÉHOKOLI UŽITÍ OBSAHU TOHOTO BLOGU , V CELKU , ANI V ČÁSTI ( JAK V GRAFICKÉ, TAK TEXTOVÉ , ČI JINÉ PODOBĚ ) , POKUD NENÍ UVEDENO JINAK, JE ZAKÁZÁNO, BEZ PŘEDCHOZÍHO, PÍSEMNÉHO SOUHLASU AUTORA. DĚKUJI VÁM ZA RESPEKTOVÁNÍ !

► zoo
ZOOLOGICKÁ ZAHRADA

Veluka , děkuji za nominaci mé stránky  na GSO  http://www.digishoptalk.com/boards/showthread.php?t=299533&page=9   # 89

TEXT: Dnes je významný den, poprvé jsi pozoroval zvířátka v zoologické zahradě . Jako první jsme navštívili ZOO  bez mříží v Brně .  Je zde k vidění přibližně 800 zvířat – 210 druhů ze všech kontinentů světa .  A protože se ti zvířátka velmi líbila, jeli jsme další víkend za zvířátky do Jihlavy! Zvířáta byla úžasná, opičky běhaly volně po zoo ,  hladil jsi malá kůzlátka ,morčátka, dokonce , jsi hladil i jedno děvčátko po krásných, dlouhých , vláskách : ),  jel jsi  vláčkem , ale prohlídka se neobešla bez úhony. S tatínkem jste sledovali kačeny v rybníku, maminka opodál sledovala krmení surikat . Seděl jsi na dřevěném zábradlí  nad rybníkem a tatínek tě jistil , najednou šup, bum - bác  , -  blátokačky měly   o zábavu postaráno !  Tvoje  teniska plavala v rybníku , pěkně si to tam čachtala s kačenama ! Ne že by ji to tam neslušelo, ale přece jen, patřila na Tvoji nožičku !   Rybník byl ohrazen plotem , tak nezbývalo nic jiného, než tento, pro kačeny neznámý předmět vytáhnout za pomoci dlouhého prutu ! Tatínek tě hlídal a já lovila a lovila , několikrát se mi podařilo botu zcela potopit , nešla na klacík napíchnout , a nejen že se potápěla, ona se pomaloučku i vzdalovala od břehu …… až najednou  - huráááá ! A kačeny jsou bez boty : ) ….


K vytvoření stránky  jsem použila níže uvedený kit  Afrique Sauvage   od  Le petit scrap + photo rámečky ,  Cover Polaroids by Pixel ScrapbookingAFRIQUE SAUVAGEV případě zájmu, k dispozici zde:FREEBIE :   Obrázek je klikací 5 komentářů:

Everson Russo řekl(a)...

I loved zoo,,,you have a good day,,,kisses.

Lowell řekl(a)...

Precious and priceless. So beautiful, my friend.

There is a wonderful zoo in Miami where the animals are placed in their natural habitat with lots of room to roam. Our kids and our grandkids always loved to visit the Miami Zoo.

Best wishes to you and your family and I'm glad to hear that you are doing well!

Bob Bushell řekl(a)...

Nice zoo.

Eloisa (Heloise) řekl(a)...

!!!!!! Son preciosos!!!!!, saludos Harlequin.

Ritttus řekl(a)...

This is so fabulous and very stunning!!