VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA

VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA ► REPRODUKCE JAKÉHOKOLI UŽITÍ OBSAHU TOHOTO BLOGU , V CELKU , ANI V ČÁSTI ( JAK V GRAFICKÉ, TAK TEXTOVÉ , ČI JINÉ PODOBĚ ) , POKUD NENÍ UVEDENO JINAK, JE ZAKÁZÁNO, BEZ PŘEDCHOZÍHO, PÍSEMNÉHO SOUHLASU AUTORA. DĚKUJI VÁM ZA RESPEKTOVÁNÍ !

► JAK JSEM PŘIŠEL KE JMÉNU
JAK JSEM PŘIŠEL KE JMÉNU Dnes nic pracného , jen docela jednoduchá stránka z rodinného alba! :)  

Text : S výběrem Tvého jména, velmi pomohl Míša , když se dozvěděl, že bude mít sourozence ( to už jsi byl 5 měsíců u maminky pod srdíčkem) , tak  toho večera nemohl usnout  , v noci si zapnul internet , seděl u něj  hodně moc dlouho a ráno po probuzení nám předložil  papír  velikosti A4 , do doby, než jsme začali číst jsme nechápali, proč nám dává Míša , hned tak brzy ráno ten papír ! Byl to velmi vzácný papír , velmi vzácný kalendář jmen ! Na jedné straně nesl nadpis - jméno pro moji sestřičku -, na druhé straně nesl nadpis - jméno pro mého bratříčka -  ! Pod těmito nadpisy se ukrývalo několik desítek jmen, které by se mu líbili pro nového  sourozence ,  ! ( Celou tu dobu hledal různá jména za pomoci internetu , která si skloňoval do všech pádů a kontroloval  jejich charakteristiku  ) S tatínkem jsme pak pro tebe vybírali jméno pouze z tohoto vytříděného seznamu jmen ! ……….

Na stránku jsem použila template - šablona 14 od Ru"bchensmum + papír od K. Aagard z kitu  Pea in a Pod 

2 komentáře:

Eloisa (Heloise) řekl(a)...

Lo siento mucho Harlequin pero el traductor de goggle es pésimo y no entiendo nada de lo que has escrito, pero el bebé es precioso y el nombre me gusta. Saludos

Lowell řekl(a)...

There is nothing quite as beautiful as a new-born! My best wishes to you and your family!