VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA

VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA ► REPRODUKCE JAKÉHOKOLI UŽITÍ OBSAHU TOHOTO BLOGU , V CELKU , ANI V ČÁSTI ( JAK V GRAFICKÉ, TAK TEXTOVÉ , ČI JINÉ PODOBĚ ) , POKUD NENÍ UVEDENO JINAK, JE ZAKÁZÁNO, BEZ PŘEDCHOZÍHO, PÍSEMNÉHO SOUHLASU AUTORA. DĚKUJI VÁM ZA RESPEKTOVÁNÍ !

► JaroJaro


V obrázku je tento  text:  

JARO
Co to vlastně je, to jaro , jak vypadá skutečné JARO ?  Bylo hezky, proto jsem vyrazil do přírody, Našel jsem si pěkné místo k pozorování , usadil jsem se v něm a koukal na paseku. No pravda, na pasece se bělají prvosenky. Ale to není to hlavní. Aha! Tamhle vykukuje zpoza větve veveruška. Ale ani to není tím, co upoutalo mou pozornost. Že by to byli ti dva zajíčci, kteří na okraji paseky dovádějí? Ti tam přece pobíhají už delší chvilku. Že se břízky najednou jaksi víc prozelenaly? To přece nemůže jít tak rychle. Břízky se sice na jaře odívají zeleným stejnokrojem jako vojáci, jenže ne tak nakvap, ne jako při poplachu. Rozhodně ne našup. Také je možné, že se najednou ozývá mnohem víc ptačích hlasů. A sluníčko nějak veseleji prosvětluje paseku. A já se cítím natolik spokojený, že bych tu chvíli prodloužil třeba až do večera.A teprve tehdy jsem si uvědomil. To cosi, co se změnilo ,to je vlastně to JARO. 
„Jaro, nevyhýbej se lidem, alespoň těm dobrým ne. A děkuji ti za to jedno nezapomenutelné setkání."


Děkuji Dida1357 za nominaci mé stránky Jaro,  na GSO: 
K vytvoření stránky jsem použila kit Nano world od Cali design , Tento kit v případě zájmu můžete zakoupit ZDE : 6 komentářů:

Anonymní řekl(a)...

Divina primavera y los secretos que se esconden .... hay que cuidar los abedules...de lo contrario no hay textos...me gusta...saludos.

Bird.

KATYKAMi řekl(a)...

Moc krásná stránečka, jako z pohádky :)Krásný den K.

Jacob řekl(a)...

'Tis a beautiful creation, Irene. And I loved your commentary, although I don't think the English translation does it justice.

Hope you are well!

Pia řekl(a)...

wonderful creation
hugs Pia

magda řekl(a)...

Thank you for the nice comment!
Wonterful words for spring!!!
Best regards

Everson Russo řekl(a)...

You have a good weekend,,,kisses.