VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA

VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA ► REPRODUKCE JAKÉHOKOLI UŽITÍ OBSAHU TOHOTO BLOGU , V CELKU , ANI V ČÁSTI ( JAK V GRAFICKÉ, TAK TEXTOVÉ , ČI JINÉ PODOBĚ ) , POKUD NENÍ UVEDENO JINAK, JE ZAKÁZÁNO, BEZ PŘEDCHOZÍHO, PÍSEMNÉHO SOUHLASU AUTORA. DĚKUJI VÁM ZA RESPEKTOVÁNÍ !

► Sestřih
Sestřih ala trestaneček

Vysoké  teploty nás donutily udělat na Tomáškové hlavince letní sestřih! Několikrát jsem ho zkoušela stříhat , bohužel při jeho východoslovenském temperamentu, který zdědil po tatínkovi ( líbám tě miláčku ) , se nedalo nenasekat několik zubů. Jakmile vlásky dorostly, zkusil sestřih táta, bohužel se stejným výsledkem. Strojku se zatím náš čertík hodně bojí, tak nezbývalo nic, než  čekat na vhodnou příležitost . Dnes ho v televizi zaujala pohádka ,při které seděl nehnutě ve svém křesílku , nelenila jsem, vysvlíkla mu tričenko ( kvůli padajícím vláskům)  a  začala stříhat ! Výsledný letní sestřih,ala trestaneček : ) ,  při kterém jsem Tomču obcházela téměř po kolenou vidíte na fotografii!Ani tentokrát se výsledný efekt neobešel bez menšího zubu, už to beru jako můj podpis , na jeho dětské hlavičce : )  V rukou drží Tomášek nářadí, ( nůžky + hřeben )  které zapříčinili tu obrovskou hromadu vlasů, vyskytujících se na podlaze!  : )
Vzkaz pro odborníky  fotografy – zdravím  vás holky : ) Nekoukejte na  kvalitu fotek detailně, ale na  obsah fotografie (za těžkých podmínek, neodbornou rukou, za pomocí nůžek,  vymodelovaný účes na jinak neposedném dráčkovi  ) !  .))))   Rady, tipy, připomínky k focení  a vše tomu podobné, samozřejmě velice ráda uvítám!