VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA

VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA ► REPRODUKCE JAKÉHOKOLI UŽITÍ OBSAHU TOHOTO BLOGU , V CELKU , ANI V ČÁSTI ( JAK V GRAFICKÉ, TAK TEXTOVÉ , ČI JINÉ PODOBĚ ) , POKUD NENÍ UVEDENO JINAK, JE ZAKÁZÁNO, BEZ PŘEDCHOZÍHO, PÍSEMNÉHO SOUHLASU AUTORA. DĚKUJI VÁM ZA RESPEKTOVÁNÍ !

► Pár hodin po narození
Pár hodin po narození


Toto  malinkaté miminko bylo ze tří mých dětí to nejmenší  ! … Když byl ještě Tomášek v " Kinder vajíčku " a nevědělo se jestli na světě bude více Tomášků, nebo Karolínek  . Položila paní doktorka při jednom ultrazvukovém vyšetření, kde byl přítomen i tatínek dotaz, zda si přejem znát pohlaví dítěte, já řekla ANO, pak se tázala tatínka ,ten hrdě odpověděl „ já vím co to bude : ) „ ….. paní doktorka se pousmála a čekala pokračování „ no přece holčička „ a ta nesmírně hodňoučká paní doktorka sdělila tatínkovi, tím nejsladším to'nem hlasu , že se plete a hned mu na monitoru obrazovky ukázala i důvod jeho pochybení ! : ) ..
Kredit:  minikit Alevtina - New_year_resolutions_ +  cluster  Alevtina  ( Victoria32 - a Dreamcomes True  ) +  template -  Silke ( february )